Ayda Field Kimdir, Ayda Field Nereli,

0
92

Ayda Field (17 Mayıs 1979) Amerikan televizyon oyuncusu. Field, Ayda Sabahat Evecan adıyla Los Angeles, Kaliforniya’da doğdu alle videos downloaden android. Babası Türk, annesi ise Amerikalıdır

Harvard-Westlake School üniversite-hazırlık okuluna katıldı, 1997 senesinde Duke Üniversitesi’nden mezun oldu.Burada Uluslararası Politik Bilim ve Ekonomi alanında derece kazandı.Columbia Üniversitesi’nde hukuk okuyordu ama televizyon serilerinden bir teklif gelince okula devam etmedi.Babası Haldun Evecan bir Türktür.Ana dili İngilizce dışında iyi derecede Fransızca ve İtalyanca konuşabiliyor whatsapp on pc. Amerikalı film yapımcısı Gwen Field’in kızıdır.

Field ilk kez NBC pembe dizisi Days of our Lives ile bilindi.Ama daha sonra komedi rollerinde uzmanlaştı onenote gratisen.Blue Collar TV programında düzenli olarak çıktı,Eve sitcomuna konuk oldu ve Jeannie Whatley karakteri olarak NBC’nin Studio 60 on the Sunset Strip televizyon draması serilerine dahil oldu.Field aynı zamanda hayatının kısa bir bölümünde Avustralya şirketi Complete Ute ve Van Hire için çalıştı.Fox’un Back to You sitcomunda News 9’un kadın havadurumu sunucusu Montana Diaz Herrera (nam-ı diğer Sally Lerner) karakterini oynadı.Birinci sezonun 10 bölümünde oynadı ve the News kadrosundan “The New Boss” bölümünde kovuldu disney+ downloaden tv.

Field aynı zamanda Making It Legal isimli durum komedisi(sitcom) tarzı bir televizyon denemesine Elise isimli avukat olarak katıldı. ABC bu televizyon denemesini satın almadı. 2008 Temmuzunda ABC’nin isimsiz David Kohan/Max Mutchnick komedi televizyon denemesinde Sarah Lafleur’in yerine oyuncu kadrosuna alındı komplette playlisten.

Field,İngiliz şarkıcı-sözyazarı Robbie Williams ile evlidir.[5] 2006 Mayıs’ından beri birlikteydiler ve 2009 senesinde birlikte yaşamaya başladılar[6] Kasım 2009’da Williams Avustralya radyo istasyonu olan 2Day Fm’in canlı bir röportajda Field’e evlenme teklif etti.Daha sonra bunun bir şaka olduğunu ve nişanlı olmadıklarını açıkladı windows isos herunterladen.[7].Daha sonra onların samimi olarak nişanlı olduğu onaylandı.O ve Williams 7 Ağustos 2010’da Beverly Hills’deki Mulholland malikanelerinde düğün yaptılar microsoft word kostenlos vollversion. Robbie Williams Ayda Field çifti düğün fotoğraflarını 1 milyon pound karşılığında hello dergisine sattılar

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin