FORD V FERRARI İZLE, FORD V FERRARI YAYINLANDI,

0
1389
FORD V FERRARI

Christian Bale ve Matt Damon’lı Ford v. Ferrari’den ilk fragman!

Le Mans Dünya Şampiyonası’nda yaşanan rekabeti konu edinen ve geçtiğimiz günlerde posteri yayınlanan Ford V Ferrari’nin ilk fragmanı sinemaseverlerle paylaşıldı herunterladen. Uzun süredir beklenen ve 2019’un en iddialı filmlerinden biri olması planlanan filmin fragmanında Ford markasının Ferrari’ye açtığı savaşa tanıklık ediyor ve bu mücadelede Matt Damon’ın canlandırdığı Carroll Shelby ile Christian Bale’in hayat verdiği Ken Miles’ı izliyoruz open office word download kostenlos deutsch.

“Ford v. Ferrari”, 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nın gerçek hikayesini konu alıyor. Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisi, tuhaf ancak kararlı bir grup Amerikalı mühendis ve tasarımcıdan sıfırdan bir otomobil yapmalarını ister herunterladen. Otomotiv vizyoneri Carroll Shelby (Matt Damon) ve İngiliz şoförü Ken Miles’ın (Christian Bale) başını çektiği ekip, uzun yıllardır pistlere egemen olan Ferrari’yi Fransa’da düzenlenen 1966 Le Mans Dünya Şampiyonası’nda alt etmek için işe koyulur herunterladen. Filmin oyuncu kadrosunda Bale ve Damon’ın yanı sıra Jon Bernthal, Caitriona Balfe, Josh Lucas gibi isimler yer alıyor herunterladen. Filmin yönetmen koltuğuna Logan, Wolverine, 3:10 Yuma Treni, Walk The Line, Identity, Girl Interrupted, Cop Landgibi filmlerin yönetmenliğini üstlenen James Mangold oturuyor zoom player deutsch kostenlos. Ford V. Ferrari’nin senaryosu ise Jezz Butterworth, Jonh-Henry Butterworth, yönetmen James Mangold ve Jason Keller tarafından kaleme alındı microsoft office kostenlosen deutsch vollversion windows 10.

Christian Bale, Ford V. Ferrari için daha önce şu sözleri sarf etmişti: ““Bu bir David vs. Goliath vs. Goliath’tır antivirenschutz kostenlos herunterladen. Ford ile endüstriyel bir Goliath var. Ferrari’de ise Goliath’ın şöhreti var ve bu bir uyumsuzların zafer hikayesi. Bu iki arkadaş takım elbiseli ve yarış hakkında hiçbir şey bilmeyen pislikleri alt etmeye çalışıyor.”  Ülkemizde Asfaltın Kralları adıyla bilinecek olan Christian Bale ve Matt Damon başrollü Ford V vlc media player herunterladen chip. Ferrari’nin ülkemizdeki izleyicileriyle sinemalarda 15 Kasım 2019 tarihinde buluşması beklenenler arasında yer alıyor download basecamp for free.

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin