Gerizekalı Dedi, Okan Bayülgen, Savcılıkta ifade verdi!,

0
92

Özellikle Türk YouTuber’lar çektikleri videoların televizyon kanalları tarafından izin alınmadan yayınlanmasından oldukça şikayetçi. Ünlü sunucu Okan Bayülgen, Uykusuzlar Kulübü adlı televizyon programında Muhammet Çumanoğlu adlı bir Türk YouTuber’a ait videoyu yayınlayarak hakaret edince olay savcılığa taşındı youtube lieder auf handy downloaden.

İlk olarak yaşananları özetlemek gerekirse: Çumanoğlu tarafından YouTube’da yayınlanan bir video Uykusuzlar Kulübü adlı televizyon programında gösterildi ve Bayülgen videoyu yorumlarken “Gerizekalı” ifadesini kullandı musik kostenlosen test.

Türk YouTuber şikayetçi oldu: Okan Bayülgen ifade verdi!

Bunun üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı‘nın yolunu tutan Çumanoğlu, Bayülgen ve yayın yaptığı televizyon kanalı hakkında hakaret ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na muhalefet nedeniyle suç duyurusunda bulundu keepa herunterladen.

Sputnik’in haberine göre şüpheli sıfatıyla savcılığın ifadeye çağırdığı Bayülgen müştekiyi tanımadığını belirtti. Programında sosyal medya ve ulusal medya üzerindeki videoları yorumladığını belirten Bayülgen şu ifadeleri kullandı;

Müştekinin yayınladığı ve benzeri videolar çeken kişilerle ilgili program sırasında tanımlama yaptım kinderfilme kostenlos herunterladen. Sosyal medya üzerinden duygusal ilişkiler ve aşk üzerine yorumlar yapıp görüşlerini sunan, ahkam kesen kişiler hakkında ‘gerizekalı’ ibaresini kullandım samsung smart tv apps 2019.

Bu ifadenin müşteki ile ilişkisi olmadığı, programın yayın akışından anlaşılacaktır. Genel bir tanımlama yaptım herunterladen. Şahsın videosu bu sırada yayımlanmaktaydı. Tanımlamam genel ve soyuttur. Müştekiye yönelik değildir. Suç kastım da yoktur. Hakkımda takipsizlik kararı verilmesini talep ediyorum

Savcılık soruşturma dosyasını Uzlaştırma Savcılığı’na gönderdi herunterladen. Bu nedenle Bayülgen hakkında dava açılıp açılmayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin