Haydar Baş kimdir, kaç yaşında? Haydar Baş nerelidir?

0
81

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş, corona virüsü sebebiyle 14.04.2020 Tarihin’de hayatını kaybetti. Peki Haydar Baş kimdir lizenzfreie bilder kostenlos downloaden? Haydar Baş nerelidir, kaç yaşındadır? Siyasi kariyerinde ne gibi dönüm noktaları var? İşte tüm detaylar…

Haydar Baş kimdir? Haydar Baş nerelidir prime movies for free? İşte Haydar Baş ile ilgili tüm bilgiler…

HAYDAR BAŞ KİMDİR?

Prof. Dr. Haydar Baş 1947 yılında Trabzon’da doğmuştur origin gekaufte spiele herunterladen. İlk, orta ve lise tahsilini Trabzon’da tamamlamasının ardından; 1970 senesinde, Kayseri’deki Erciyes Üniversitesi’ne bağlı Yüksek İslam Enstitüsü’nden mezun olmuştur barmenia app herunterladen.

Lisansüstü eğitimini ve doktorasını “Veda Hutbesinde İnsan Hakları” konusundaki tezi ile Bakü Devlet Üniversitesi’nde tamamlamış ve bu üniversitede göreve başlamıştır wintermotive kostenlos herunterladen. Doktora sonrası akademik çalışmalarına devam ederek “İslam ve Hz. Mevlana”, “Tasavvuf Tarihi”, “Din Sosyolojisi” ve “Din Psikolojisi” konularındaki tezleri neticesinde “Profesörlük” unvanını da aynı üniversiteden almıştır ark kostenlos herunterladen.

Dokuz yıldır Bakü Devlet Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışan Sayın Baş, halen Doğu Dilleri ve Edebiyatlarını Araştırma Fakültesi, Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde vazifesini sürdürmektedir alle videos downloaden android.

Akademik kariyerini eğitim sahasında yapmasına rağmen, aynı zamanda bir araştırmacı, yazar, işadamı, sanayici ve tüccar olan Prof whatsapp on pc. Dr. Haydar Baş’ın hayatından bazı kesitler şöyledir:

-Mefkureci Öğretmenler Derneği’nin Trabzon Şubesi Başkanlığını yapmıştır onenote gratisen.

-Beş yıl Devlet Liselerinde, iki yıl Ticaret Liselerinde ve İmam Hatip Liselerinde olmak üzere yedi öğretim yılı öğretmenlik yapmıştır disney+ downloaden tv.

-İPA A.Ş.’nin Bölge Müdürlüğünü yürütmüştür.

-BAŞ Şirketler Grubunun, BAŞ Çelik Fabrikalarının, BAŞ Ticaret A.Ş.’nin ve BAŞ Isı Sanayi’nin kurucusudur.

-Halen başyazarlığını yapmakta olduğu İCMAL, ÖĞÜT ve MESAJ dergilerinin kurucusudur.

-Milli Basın Kurultayları’nı tertip eden Basın Kurulu’nun başkanıdır.

-Bağımsız Türkiye Partisi’nin (BTP) Genel Başkanı’dır.

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin