Hazır olun… İnstagram’da Beğenileriniz Kaybolacak

0
346
Instagram'da beğeni konusu bazı kullanıcılar için ciddi bir takıntı haline gelmiş durumda. Instagram yetlilileri bu konuyu çözmek

Instagram’da beğeni konusu bazı kullanıcılar için ciddi bir takıntı haline gelmiş durumda. Instagram yetlilileri bu konuyu çözmek için farklı bir adım atmaya hazırlanıyor filmen firefox. Instagram’da tüm beğeniler takipçileriniz tarafından görünmez olacak.

Instagram, gizli beğeni sayısı özelliği üzerinde çalışıyor google chrome voor mac downloaden. Bu özellik ile birlikte bir gönderinin ne kadar beğeni aldığını yalnızca gönderi sahibi görüntüleyebilecek. Instagram’ın Android uygulamasında gizlenmiş olarak bulunan özellik, bir tersine mühendislik uzmanı olan Jane Manchun Wong tarafından ortaya çıkarıldı for free.

BEĞENİ SAYILARI GİZLENECEK

Ortaya çıkan gizli özelliklerden anlaşıldığı üzere, Instagram beğeni takıntısı olan kullanıcılarına dur diyebilmek için çözüm yöntemleri deneyecek 4 images 1 word download for free. Şirket, bu konuya çözüm olarak bir gönderiye gelen beğeni sayısının herhangi bir kullanıcı tarafından görüntülenmesini engelleyecek. Böylece gönderiye kaç beğeni geldiğini yalnızca içerik sahibi görebilecek catia v5 kostenlos download deutsch.

instagram sözcü ile ilgili görsel sonucu

AZ BEĞENİ ALANLAR TEŞVİK EDİLECEK

AZ BEĞENİ ALANLAR TEŞVİK EDİLECEK

Çoğu Instagram kullanıcısı, beğeni almayacağını düşündüğü için daha az gönderi paylaşıyor ya da gönderileri paylaştıktan kısa süre sonra kaldırıyor herunterladen. Instagram, beğeni sayısını gizleyerek hem kullanıcıların böyle bir rekabet içine girmemesini hem de daha fazla gönderi paylaşmasını sağlamayı amaçlıyor thunderbird mail de herunterladen.

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin