HIZLI VE ÖFKELİ 9 İZLE, HIZLI VE ÖFKELİ 9 YAYINLANDI,

0
889
HIZLI VE ÖFKELİ 9 İZLE, HIZLI VE ÖFKELİ 9 YAYINLANDI,

Yayın tarihi ertelenen HIZLI VE ÖFKELİ 9 dan yeni fragman,

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi ertelendi! Hatırlarsanız, daha önceden yapılan açıklamayla Hızlı ve Öfkeli 9′un vizyona gireceği tarih 10 Nisan 2020 olarak açıklanmıştı. Ancak, yapımcılardan gelen son açıklama ile beraber Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi, 22 Mayıs 2020’ye kaydırılmış durumda, Henüz, söz konusu bu durum hakkında resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, yapımcı firmaya yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda gecikmenin ana nedeni, serinin 9’uncu filmi ile beraber vizyona girecek olan yapımlar olarak gösteriliyor.

Bildiğiniz üzere James Bond’un yeni filminin 8 Nisan 2020‘de vizyona gireceği açıklanmıştı. Bu sebepten dolayı iki filmin gişesinin çakışmaması adına böyle bir ertelemeye başvurulmuş olunabilir.

Bununla beraber, söz konusu gecikme ile ilgili ortaya atılan bir diğer iddiaya göreyse Hızlı ve Öfkeli serisinin ilk spin-off filmi olan Hobbs & Shaw‘un böyle bir gecikmeye sebep olduğu da tahmin ediliyor.

Hızlı ve Öfkeli 9’da bizleri neler bekliyor?

Çekimlerinin bu ay içerisinde Londra’da başlayan Hızlı ve Öfkeli 9‘da bizleri birçok sürpriz bekliyor. Son paylaşılan raporlara göre, 2013 yılında talihsiz bir trafik kazası sonucunda, hayata veda eden Paul Walker’ın canlandırmış olduğu Brian O’conner karakterinin seriye geri döneceği ileri sürülmüştü.

Hatırlarsanız, Brian’ı serinin devam filmlerinde daha fazla ilgi toplamak adına geri döndürmeyi planlayan yapımcıların önünde hiç bir engel bulunmadığını da belirtmiştik.

Yetkililer tarafından bu konu hakkında henüz resmi bir açıklamanın yapılmadığını da belirtelim.

Serinin dokuzuncu filmi hakkında paylaşılan diğer detaylara göre, serinin dördüncü filminden altıncı filmine kadar yöneten Justin Lin yeniden yönetmen koltuğuna oturacak. Ayrıca paylaşılan raporda, serinin final filmini de Justin Lin yöneteceği düşünülüyor.

Peki, siz serinin dokuzuncu filmi hakkında ortaya atılan bu iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin