Huawei, 2018’deki güçlü gelir artışı için geri döndü

0
577
guoping

Huawei, bir önceki yıla göre 153 milyon olan 200 milyon akıllı telefon sattı

Huawei, hareketli bir yılın 2018’deki performansını etkilemediğinden yüzde 21’lik satış gelirinin 108,5 milyar dolara yükseldiğini bildirdi uni hamburg word herunterladen.

başkan Guo Ping (resimde), yeni yıl 2019’daki mesajında, Huawei’nin birçok ülkede yasaklanmasına rağmen ileriye gitmeyi asla bırakmadığını söyledi libreofficeen kostenlos.

Adarow, : Siber güvenlik konusunda çok güçlü bir sicile sahibiz. Huawei hiçbir zaman bir güvenlik tehdidi ortaya koymadı dedi.

Yüzde 21’lik gelir artışı, o zamanlar yüzde 15 artış gösteren 2017’nin büyümesinde bir gelişme oldu. Huawei ayrıca , 2018’e yıllık 153 milyon olan 200 milyonun üzerinde akıllı telefon sattığını bildirdi  herunterladen.

Ping şunları ekledi: “Zorluk ve baskı bizi daha da birleşik ve daha güçlü yapacak. Yaptığımız şeyi başaracağımızdan şüphem yok: tamamen birbirine bağlı, akıllı bir dünya için her insana, eve ve organizasyona dijital getirmek pass herunterladen. ”

Gevşetilmiş kontrol
Ping ayrıca Huawei’nin küresel pazarları daha az kavrayan yeni bir işletim modeli kuracağını ve pazar başkanlarına daha fazla yetki vereceğini açıkladı presetsen in lightroom.

“Merkezi yönetim altında, kademeli olarak operasyonlarımızı optimize edeceğiz ve yeni bir işletme modeli oluşturacağız. Merkez kontrolünü kaybedecek ve saha ofislerine daha fazla yetki devredecek for free now.

“HQ bütçe yönetimine odaklanacak, saha ofisleri ise verilen otoriteyi iyi kullanacak. Bütçeler şirketin yönünü temsil eder ve karar alma yetkisi müşterilerimize en yakın olanlara devredilecektir battle-around-middle-earth-2-legal-download.

“Ayrıca, dünyadaki farklı değer sistemlerini anlamamız ve batı ülkelerinde karşılaştığımız sorunları çözmek için daha küresel bir zihniyet kullanmamız gerekiyor.”

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin