Koronavirüs karantina ülkesi İtalya’yı teslim aldı: Bir güne en fazla ölüm!

0
97

Üç haftadır yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle acil durum içinde olan ve önceki gün kırmızı alarma geçen İtalya’da bir günde en fazla ölüm gerçekleşti teams datei herunterladen. Tamamen karantinaya alınan 60 milyon nüfuslu ülkede hayatını kaybedenlerin sayısı 168 kişi artarak 631 oldu. İtalya’da iyileşen kişi sayısı ise bugün 280 artarak 1004’e yükseldi automatisch downloaden iphone.

Ülkede yaklaşık 20 gün önce patlak veren Kovid-19 salgını nedeniyle bilanço ağırlaşmaya devam ediyor. Sivil Savunma Genel Müdürü Angelo Borrelli, ülke genelindeki Kovid-19 vakalarına ilişkin son durumu, başkent Roma’da düzenlediği günlük basın toplantısında paylaştı satisfactory kann nichten.

Borrelli, ülkede mevcut vaka sayısının 8 bin 514 olduğunu, ölenler ve iyileşenler de dahil edildiğinde virüs bulaşan toplam kişi sayısının 10 bin 149 olarak kayıtlara geçtiğini bildirdi downloaden kostenlos filme.

  • Angelo Borrelli, ölü sayısının bugün 168 kişi artarak 631’e yükseldiğini ifade etti. Bu rakam, üç haftadır salgın nedeniyle acil durum içindeki İtalya’da bir günde gerçekleşen en yüksek ölüm sayısı oldu herunterladen.

Borrelli, dün 7/24 olarak açıkladığı iyileşen kişi sayısının bugün 280 artarak 1004’e yükseldiğini dile getirdi.

Basın toplantısına katılan İtalya Yüksek Sağlık Kurumu Başkanı Silvio Brusaferro da virüsün gençlere bulaşmaması için bu kesimin davranışlarının önemli olduğu ifade etti herunterladen. Brusaferro, Kovid-19’un bulaştığı kişiler arasında yüzde 5-7’lik bir kesimin 30 yaş altı olduğu bilgisini verdi.

Koronavirüs paniği sonrası Venedik hayalet şehre döndü
Koronavirüs paniği sonrası Venedik hayalet şehre döndüİtalya’da yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) hayatını kaybedenlerin sayısı, bugün 97 kişi daha artarak 463’e yükseldi übersetzer englisch herunterladen. Ülkede, iki hafta önce patlak veren Kovid-19 nedeniyle bilanço ağırlaşmaya devam ederken öte yandan ülkenin önemli turistik merkezlerinden biri olan Venedik’in sokaklarının boş olması dikkat çekti herunterladen.

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin