Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan koronavirüs nedeniyle okulların tatil edilip edilmemesiyle ilgili açıklama

0
83

Milli eğitim Bakanı Ziya Selçuk, koronavirüs nedeniyle okulların tatil edilip edilmeyeceği ile ilgili açıklama yaptı. Sağlık Bakanlığı ile koronavirüs ile ilgili değerlendirmelerin devam ettiğini belirten Selçuk, “Okulların tatil takvimiyle ilgili resmî kaynaklar dışında yapılan hiçbir açıklamaya itibar edilmemesini önemle rica ediyorum” dedi minecraft download for free german full linux.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların tatil edilip edilmemesiyle ilgili açıklama yaptı. Sağlık Bakanlığı ile koronavirüs ile ilgili değerlendirmelerin devam ettiğini belirten Selçuk’un sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle:

  • Koronavirüs tedbirleri kapsamında okullarımızdaki eğitim sürecinin planlanması hususunda Sağlık Bakanlığı ile değerlendirmelerimiz devam etmektedir herunterladen. Okulların tatil takvimiyle ilgili resmi kaynaklar dışında yapılan hiçbir açıklamaya itibar edilmemesini önemle rica ediyorum.
Dünyanın dört bir yanından gelen en dikkat çeken koronavirüs fotoğrafları
Dünyanın dört bir yanından gelen en dikkat çeken koronavirüs fotoğraflarıÇin’in Hubey eyaletine bağlı Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) dünya genelinde bulaştığı kişi sayısı 114 bini geçti internet videosen mac. Dünyanın birçok yerine yayılan koronavirüs ile ilgili oldukça dikkat çeken fotoğraflar geldi.

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin