Nasıl iyi bir Java programcısı olabilirim?

0
664
Java programcısı

Java çok başarılı ve popüler bir programlama dilidir. Çok kullanışlıdır ve web veya mobil uygulamalarda belirgin şekilde görülen günlük yaşamlarımızda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bugünlerde Java için çok fazla talep var ve Java programcıları büyük ölçüde Bilgi Teknolojileri sektöründe işe alıyor. 
İyi bir Java programcısı olmak için burada belirtilen bazı şeylere odaklanmalısınız:

Temel bilgilerinizi netleştirin –
Bir özel öğretmen veya çevrimiçi video ya da eğitim materyali olarak iyi bir bilgi kaynağı bulun ve temel bilgilerinizi güçlendirin. Temel bilgileri anlamak, programlama becerilerinizi daha da geliştirmek için bir zorunluluktur. Alamadığınız bir şeyle uğraşmak yerine, yardım isteyin ve arkasındaki mantığı alın. Zaman ayırın, her şeyi bir seferde alma hedefine sahip değilsiniz, başlangıçta yavaşça alın ve ardından yavaş yavaş hızlanacaksınız. Öğrenmelisin:

 1. Java 8
 2. Spring Framework (Spring Boot)
 3. Unit Testing
 4. APIs and Libraries
 5. JVM’s Internals
 6. Design Patterns
 7. DevOps Tools
 8. Kotlin
 9. Microservices
 10. Learn Your IDE Better
 • Dökümanları ve Yazılmış makaleleri ve güncel kitapları okuyun.Özellikle de Uygulama içerenleri German schlager free download legal.
  Bazı iyi forumlara katılarak ve bültenlere abone olarak en son Java teknolojileri hakkında bilgi edinin. Asla okumayı bırakmayın. Bir yerden veya diğerinden okumaya devam edin ve bilginizi başkalarına yaymaya çalışın.Unutmayın en iyi öğrenme yolu bir başkasına öğreterek ve bilginizi paylaşarak olandır. Ayrıca, alana olan ilginizi korumanıza yardımcı olacaktır. Çok sayıda belge okumak için bir alışkanlık oluşturun. Özellikler, JSR, API belgeleri, öğreticiler vb weltraum programme kostenlosen. Olabilir. Belgeleri okumak, en iyi şekilde programladığınız ana temeli oluşturmanıza yardımcı olur.
 • Uygulama Kodlaması –
  Öğrendiklerinizi uygulayın. Güveninizi artıracak çevrimiçi veya çevrimdışı programlama alıştırmaları yapın. Düzenli olun, hedef alın ve zamanla onları deneyin ve tamamlayın. Bilginin derinliği, yalnızca anladığınız şeyi pratik olarak gerçekleştirdiğinde oluşur. Aşağıdaki gibi, Java Programlama Uygulama ve Yarışmalarına katılın: codechef , spoj ve projecteuler VAZGEÇMEYİN…. lohnausweis downloaden.
 • Grup tartışmaları ve kitap okumak –
  Bir grup oluşturun, tartışma yapın. İnternetteki Forum’lara katılın. Grup tartışmaları, konuyla ilgili farklı görüşler edinmenize yardımcı olur. Öğrenmeye çalıştığınız konun artılarını ve eksilerini elde eder,Farklı bakış açıları kazanarak,konuya olan bakış açılarınızı değiştirmiş olursunuz ve tartışmalar hakkındaki şüphelerinizi de çözebilirsiniz. Ayrıca standart kitap ve notları da okuyun.Sadece java ile ilgili olması gerekmiyor okuduklarınızın,Hiç ilgilenmediğiniz konular hakkında da okumak sizlere farklı bakış açıları kazandırmış,Değişik fikirler vermiş olacaktır bloons td 6 herunterladen.

BİLMEMEK AYIP DEĞİL,ÖĞRENMEMEK AYIP,ÖĞRENMEYE ÇALIŞ,SORU SOR
Yeni bir teknoloji üzerinde çalışmaya başladığınızda, yapılacak en iyi ve ilk şey teknoloji forumlarına üye olmaktır. Karşılaştığınız sorun ne olursa olsun, daha önce bir başkası mutlaka aynı sorun ile daha önce karşılaşmış olabilir ve çözümü bulabilirsiniz herunterladen. İletişim kurmaktan ve size öğretmesini istemekten çekinmeyin. İyi blogları takip edin ve fikirlerinizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun. 

 • Kendinizi adamak –
  En çok ihtiyacınız olacak en önemli ve en önemli adım özveridir. İyi bir java programcısı olacaksınız, ancak kendinizi gerçekten ona ithaf ediyorsanız bunu başarabilirsiniz.Unutmayın programcılık dünyası Kendini adayanlara,sabır ,sebat gösterenlere ve sıradanlıktan kurtulanlara kapılarını açar.KIRIN O KAPIYI…… scan app kostenlos herunterladen. 😉

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin