Netflix: Artık tuvalette bile dizi izliyoruz!

0
98

Netflix, 22 ülkeden 37 bin kişinin katılımıyla bir araştırma sonucu yayınlandı. Araştırmaya göre dizi ve film izleme alışkanlığı artık ev ile sınırlı kalmıyor sims 4 pc herunterladen. İnsanlar artık dizi veya filmleri otobüs, kafe, sokak, hatta tuvalette bile izliyorlar.

Türkiye‘deki Netflix kullanıcıları daha çok otobüslerde dizi ve film izliyorlar ps4 media player cannot. Dünya çapında yapılan araştırmanın sonucunda dünya genelindeki kullanıcıların %67‘si, Türkiye kullanıcılarının ise %77‘si işe gidiş-dönülerde, otobüs yolculuğu yaparken veya uçaktayken film ve dizi izliyor whatsapp chatsen. Ayrıca Türkiye kullanıcılarında %50‘si için Wifi bağlantısı rahat bir koltuktan daha önemli durumda kompass kostenlos downloaden.

Netflix Türkiye kullanıcılarının dizi-film analizini ortaya çıkardı!

Netflix, kullanıcılara dizi veya filmleri en çok hangi ortamda izlediklerini sordu spotify alben herunterladen kostenlos. Türkiye kullanıcıların %7’si tuvalette cevabını verdi. Ülkemizdeki kullanıcıların %44’ü uçakta, aynı şekilde %44’ü işe gidip gelirken dizi-film seyrediyor herunterladen. Bununla birlikte %21 Türkiye kullanıcısı dışarıda dizi-film izlerken başkalarının yorum yaptığını, %47‘si ise dışarıda film ve dizi izlemenin etrafındakilerle muhabbet etmekten daha önemli olduğunu söyledi kostenlose flash player herunterladen.

netflix

Aynı zamanda %27‘lik bir kısım ise ekrana baktıklarında etrafındakileri görmezden ve duymazdan geldiğini ifade ediyor spotify for free. Araştırmanın bir başka sonucu ise ülkemizdeki kullanıcıların %72’si kalabalıklar arasında kahkaha attıklarını, %15’i ise göz yaşı döktüklerini söylüyor weihnachtsrahmen vorlagen kostenlosen.

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin