Rabia ne demek? Rabia isminin anlamı nedir?

0
88

Kız bebek bekleyen ebeveynler duydukları isimlerin anlamını merak ediyor, Rabia ismi de bunlardan biri. Arapça kökenli bir isim olan Rabia’nın çeşitli anlamları bulunuyor converter youtube. Peki, Rabia ne demek? Rabia isminin anlamı nedir?

“Rabia ne demek?” sorusu bu ismi çocuklarında kullanmak isteyen ebeveynler tarafından araştırılıyor clone cd kostenlosen. Rabia ismi Arapça kökenli bir isimdir. Türkiye’de de oldukça fazla kullanılan Rabia ismi, kız çocuklarına verilen isimlerden bir tanesidir youtube videos downloaden linux. Yapılan analizlere göre Rabia ismi Türkiye’de yaklaşık 15.000 kişi tarafından kullanılmaktadır.

Rabia İsminin Anlamı

Rabia ismi birden fazla anlama sahiptir form installment payment free download. Rabia isminin anlamı salisenin 60’da 1’i demektir. Yani dördüncü anlamına gelir. Ayrıca Tazminat döneminden sonra memurluk görevinde bir rütbe olarak da Rabia ismi kullanılıyordu is downloading from youtube illegal. Son anlamı ise ünlü bir kadın mutasavvuf anlamında kullanılmaktadır.

Rabia ismi çoğu zaman anlam içeriği bakımından Kuran’da geçen bir isim olarak görülür linux mint 19 herunterladen. Fakat Rabia ismi Kuran’da geçmemektedir.

Rabia İsminin Özellikleri

Rabia ismini taşıyan kişiler genellikle yapı olarak kırılgan bir yapıya sahiptir electronic class book for free. Fakat bu ismi taşıyan kişilerin önsezileri de oldukça kuvvetlidir. Bununla beraber atılgan ve enerjik bir yapıya sahip olurlar.

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin