Rüyada ada tavşanı görmek,

0
626
Rüyada ada tavşanı görmek,

ADA TAVŞANI: Rüyada ada tavşanı görmek, bahtın açıklığına işarettir.. Görülen tavşan beyaz ise, evlenmek ile tâbir olunur.Ayrıca

Rüyada Ada tavşanı görmek islam alimleri tarafından ve modern rüya tabircileri tarafından farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Ada tavşanı ne anlama gelir sorusunun net bir cevabı yoktur. Rüyada ada tavşanı görmek rüyayı görene ve rüyada Ada tavşanı ile birlikte yer alan diğer imgelere bağlı olarak farklı anlamlara gelebilir. Ayrıca Ada tavşanının anlamı; rüyayı görene ve Ada tavşanının tabirini yapana ve hangi esas ve usule göre yorum yaptığına da bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ada tavşanının yorumu sadece rüyamda ada tavşanı gördüm demekle yapılamaz, rüyasında ada tavşanı gören bir kişi, hem bu rüyayı görmeden önceki ruh halini, hem rüyasında Ada tavşanı ile ilgili nicelik ve nitelikleri, hem de rüyadan uyandıktan sonraki ruh halinin nasıl olduğunu ve nasıl hissettiğini tabirciye aktarak en uygun tabiri alabilir. Rüyalarında ada tavşanı görenler ne yapmalı, Ada tavşanılar neyi ifade ve işaret eder gibi sorular, islami ya da bilimsel yani psikolojik tabirle neye yorulacağı en uygun şekilde rüyayı gören kişinin kendisi tarafından tesbit edilebilir. 
Aşağıdaki tabirleri okuyarak kendiniz için en uygun yorumu siz yapabilirsiniz. Etraflıca düşünün. Unutmayın rüyalarınız size özel ve eşsizdir!

Ada tavşanı rüya tabirleri

Evcil olanı saliha bir eşe, yabani olanı kötü huylu zevceye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Tavşan )

Rüyada görülen ada sogani, kötü bir dosta, kötü bir akrabaya isaret eder.Rüyada ada sogani görmek, fasik kiyafetli, kötülükle anilan bir kimsedir. Rüyada elinde ada sogani gören kimse, kendisini kötülükle yadettirecek bir seyi arzu eder. Ada sogani görmek tehlikeli bir insanla yorumlanir. Rüyada elinde ada sogani bulundugunu görmek, kötü niyetli bir adamla arkadas olduguna veya bir fenalikla karsilasacagina isarettir.

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin