Salgını 11 Eylül saldırılarına benzetti

0
83

Ünlü aktör Robert De Niro, corona virüsü salgınında New York’ta hayatın nasıl olduğunu anlattı. De Niro, virüsün merkez üssü haline gelen ABD’de, yaşananları 11 Eylül saldırılarına benzetti logonui exe.

Robert De Niro, CNN kanalında yayınlanan ve Jake Tapper’ın sunduğu Deadline programına katıldı cannot mms. Salgın sürecinde New York’ta yaşamanın nasıl bir his olduğundan bahseden De Niro, “Keşke devlet daha erken önlem alsaydı. Yeterli uyarılar en başından beri vardı” dedi dxf buchstaben download kostenlos.

“11 EYLÜL GİBİ”

De Niro, salgın sürecini 11 Eylül saldırılarıyla kıyaslayarak, “11 Eylül gibi hissettiriyor. Salgın filmlerde gördüğümüz bir şey gibi microsoft video player kostenlos. Her şey çok hızlı gelişti” dedi. Dünyadaki en büyük şehirlerin salgın nedeniyle bomboş olmasının gerçek dışı olduğunu söyleyen Oscar ödüllü aktör, “Bu sahneleri sadece filmlerde görürsünüz ve şimdi bizim başımıza geldi” şeklinde konuştu magix kostenlosen vollversion.

Cuma günkü New York Times verilerine göre sadece dün New York’ta 12 binden fazla kişinin corona virüsü nedeniyle hayatını kaybettiği bildirildi herunterladen. Yine sadece New York’ta teşhis edilmiş 222 binden fazla vaka var.

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin