Vehbi Koç’tan oğluna mektup: Çocuklar memur gibi çalışsın

0
76

Vehbi Koç, oğlu Rahmi Koç’a gönderdiği mektubunda, torunları hakkında uyarılarda bulunuyor. Torunlarına ‘Rahmi Koç’un oğlu’ muamelesi yapıldığından dolayı üzüldüğünü belirten Vehbi Koç, “Diğer memurlar gibi işe muntazam gelmeleri lazım” diyor page where you can download pictures for free.

Vehbi Koç’un oğlu Rahmi Koç’a torunlara hakkında yazdığı mektup ortaya çıktı. Torunlarının ‘patron oğlu’ gibi çalışmaması gerektiğini söyleyen Vehbi Koç, oğluna birtakım tavsiyelerde bulunuyor lego mindstorms software herunterladen. İşte o mektup:

“Mustafa Ram’da çalışıyor. Ömer’i Alpay Bağrıaçık Bey’in yanına vermişsin. Ali’yi de Amerika’ya verdin star stableen gratis. Bu çocukların iyi yetişmeleri şart. Fakat onlara ‘Rahmi Koç’un oğlu’ muamelesi yapıldığını görüyorum ve çok üzülüyorum office 16 herunterladen. İstedikleri yere, diledikleri seyahati yapabiliyorlar. Kimse sesini çıkaramıyor. Müdürlerine özel olarak mektup yazman lazım. Mesela Mustafa için, ‘-Oğlum Mustafa Koç şirketinizde çalışıyor herunterladen. İyi yetişmesi için Mustafa’nın diğer memurlar gibi işe muntazam gelmesi-gitmesi ve verilen vazifeyi hakkıyla yapması lazım. Kendilerine hiçbir şekilde Rahmi Koç’un oğlu muamelesi yapılmaması icap eder lucky day downloaden. Mustafa hakkında her 3 ayda bir bana gizli olarak bilgi vermenizi rica edeceğim.”

Yorum Yapın Fikrinizi Söyleyin